کسب و کار الکترونیک با دید ۳۶۰ درجه در اکوکیت

با توجه به مشکلات موجود در روش های خرید و فروش سنتی و مشکلات صنایع داخلی در حوزه فروش کالا و ارائه خدمات و عدم وجود یک راهکار جامع برای پیاده سازی کسب و کار و تجارت الکترونیک ، در اکوکیت بر آن شدیم که بسته ای کامل از کلیه روش ها، فرایندها و ابزارهای کاربردی و مدیریتی در حوزه کسب و کار الکترونیک طراحی و پیاده سازی نماییم و آن را در اختیار شرکت ها و صاحبان صنایع داخلی قرار دهیم و به این وسیله گام بلندی در زمینه حمایت از تولیدکنندگان داخلی و تحقق شعار اقتصاد مقاومتی برداریم.

راهکارهای اِکوکیت برایندی از تجربه سال ها حضور در عرصه کسب و کار الکترونیک و تخصص پرسنل ما در راه اندازی کسب و کارهای نوین میباشد.

slide1 - درباره اکوکیت

چرا اِکوکیت ؟

about 300x225 - درباره اکوکیت
۱

دید ۳۶۰ درجه

راهکارهای اِکوکیت به صورت یک راهکار کلی (Total Solution) ارائه می گردد و با در اختیار داشتن این راهکار شرکت ها می توانند تمرکز خود را از حوزه فروش الکترونیک خارج کرده و به توسعه محصول و گسترش کمی و کیفی خود بپردازند.

۲

تخصص

مجموعه ای از بهترین کارشناسان و خبرگان حوزه کسب و کار و تجارت الکترونیک، فروش و بازاریابی در اختیار شماست. کسب و کار ما تابعی از کسب و کار مشتری ماست.

۳

تجربه

تجربه چندین سال حضور در سطح اول تجارت الکترونیک با راهکارهای ما در اختیار شماست. شما در همان گام اول نیز پر تجربه خواهید بود.

ما چه می کنیم؟

ماموریت

ما می کوشیم با طراحی و ارائه به روز ترین و کاراترین راهکارهای کسب و کار الکترونیک، تولید کنندگان کالا و ارائه کنندگان خدمات در سطح کشور را در راه تعالی و سودآوری بیشتر یاری نمائیم. بی شک در این راه استفاده از کارشناسان خبره و بهره گیری از تجربیات چندین ساله حضور در حوزه کسب و کار الکترونیک ضامن موفقیت و پیشرفت ما و مشتریانمان خواهد بود.

بر این باوریم که سرمایه انسانی اساسی ترین و. گرانبهاترین سرمایه ماست و با افزایش تمرکز در این حوزه تمام تلاش خود را در جهت نگهداشت ،رشد و آموزش آن بکار خواهیم بست.

راهکارهای ما در توسعه کسب و کارهای الکترونیک (به عنوان یکی از عوامل توسعه پایدار) با ایجاد فرصت یکسان بهره مندی از کالا و خدمات موجود در بازار برای کلیه افراد (حتی در دوردست ترین و محروم ترین نقاط) گامی در جهت توسعه عدالت اجتماعی و همچنین راهی برای کمک به نگهداشت محیط زیست خواهد بود.

ما با ارائه بهترین خدمات به مشتریان تلاش خواهیم کرد موجبات رضایت سهامداران و کلیه ذینفعان را فراهم کنیم.

wedo 229x300 - درباره اکوکیت

همواره ماندگار

برای همکاری پایانی متصور نیستیم. با ارائه بهترین سرویس ها مشتریان و شرکایمان بالاترین سطح رضایت را داشته باشند.

حامی تولید باکیفیت ملی

راهکارهای ما با هدف حمایت از تولیدات با کیفیت ملی طراحی شده است. محصول باکیفیت + سرویس با کیفیت

دوست دار محیط زیست

زمان آن فرا رسیده است که به راه های دیگری که باعث حفظ محیط زیست می شود بهای بیشتری دهیم. تجارت الکترونیکی نیاز به تلاش و حمایت بیشتری دارد. این شعار را سرلوحه خود داده ایم:”با توسعه کسب و کارهای الکترونیک به حفظ محیط زیست کمک کنیم”